24/7 Monitoring vašich nemovitostí

davos_iot_matrix_nemovity-majetek_cz

DAVOS MATRIX je řešení nabízející inteligentní a bezpečnostní monitorování nemovitého majetku. Malý bezdrátový senzor, který reaguje na pohyb při otevírání dveří nebo oken, vytvoří v případě pokusu vniknutí do objektu pohotovostní hlášení pomocí automatického telefonního hovoru nebo SMS zprávy, kdy jsou na mobilní zařízení předána data o lokálních podmínkách. Ucelené webové rozhraní poskytuje přehlednou historii událostí a správu jednotlivých alarmů.

Senzory

Senzory

Čidla jsou malého rozměru, bezdrátová a téměř nezarušitelná, pro komunikaci nepotřebují žádný kabel ani SIM kartu. Napájena jsou z interní baterie a obsahují nouzové tlačítko, jehož stisknutím se vyhlásí poplach. DAVOS MATRIX přebírá hlášení od čidel v reálném čase, nedochází tedy k žádnému zpoždění před alarmováním majitele či správce objektu.

Komunikace

Komunikace

DAVOS MATRIX Vám zavolá přímo na mobil nebo jakékoliv jiné telefonní číslo a automaticky přehraje důležité údaje k aktuálnímu alarmu. Vedle hovoru umíme zaslat i SMS zprávu, ve které vidíte konkrétní detaily o hlášení. Zároveň Vám můžeme odeslat i notifikační email, jehož součástí je samotná nahrávka hlášení včetně údajů o samotném alarmu.

Web

Web

Seznam čidel, všechna jejich hlášení a komunikace vidíte v přehledném webovém portálu, který umožňuje pokročilé filtrování a editaci položek. Web samozřejmě přizpůsobíme Vašim požadavkům. DAVOS MATRIX lze napojit i na Vaše stávající pohledy a aplikace, kde Vám můžeme předat požadovaná data, která následně využijete ve vlastním zpracování.

 

graf_nemovitosti

Jak získat Davos Matrix?

Snadno, nabízíme ho i formou služby. Pro každé zakoupené čidlo dostanete licenci, na základě které Vám DAVOS MATRIX volá nebo posílá SMS. Stačí pouze sdělit, na jaká čísla Vám máme hlásit.

OK
ANO   NE