24/7 Monitoring bezpečnostních složek

davos_iot_matrix_bezpecnostni-slozky_cz

DAVOS MATRIX je řešení nabízející inteligentní monitorování bezpečnostních pracovníků, kteří procházejí v terénu konkrétními úseky či kontrolními body. Při nesplnění povinnosti průchodu daným místem alarmuje DAVOS MATRIX ihned operační středisko nebo zodpovědné osoby, že se tak nestalo. Pohotovostní hlášení je možné pomocí automatického telefonního hovoru nebo příchozí SMS zprávy, kdy jsou operátorovi předána data o poloze a lokálních podmínkách. Ucelené webové rozhraní poskytuje přehlednou historii událostí a správu jednotlivých alarmů.

Senzory

Senzory

Kontrolní čidla jsou malého rozměru, bezdrátová a téměř nezarušitelná, pro komunikaci nepotřebují žádný kabel ani SIM kartu. Napájena jsou z interní baterie. DAVOS MATRIX přebírá hlášení od čidel v reálném čase, nedochází tedy k žádnému zpoždění před alarmováním operačního střediska. Navíc narušení konstrukce čidla také vyvolá alarm.

Komunikace

Komunikace

DAVOS MATRIX Vám zavolá přímo na mobil nebo jakékoliv jiné telefonní číslo a automaticky přehraje důležité údaje k aktuálnímu alarmu. Vedle hovoru umíme zaslat i SMS zprávu, ve které vidíte konkrétní detaily o hlášení. Zároveň Vám můžeme odeslat i notifikační email, jehož součástí je samotná nahrávka hlášení včetně údajů o samotném alarmu.

Web

Web

Seznam čidel, všechna jejich hlášení a komunikace vidíte v přehledném webovém portálu, který umožňuje pokročilé filtrování a editaci položek. Web samozřejmě přizpůsobíme Vašim požadavkům. DAVOS MATRIX lze napojit i na Vaše stávající pohledy a aplikace, kde Vám můžeme předat požadovaná data, která následně využijete ve vlastním zpracování.

 

graf_security

Jak získat Davos Matrix?

Snadno, nabízíme ho i formou služby. Pro každé zakoupené čidlo dostanete licenci, na základě které Vám DAVOS MATRIX volá nebo posílá SMS. Stačí pouze sdělit, na jaká čísla Vám máme hlásit.

OK
ANO   NE