24/7 Ochrana vašich pracovníků

davos_iot_matrix_ochrana-pracovniku_cz

DAVOS MATRIX je řešení nabízející ochranu pracovníků v terénu pomocí monitorování životních funkcí a okolního prostředí na výskyt nebezpečných a výbušných plynů. Pomocí malého bezdrátového senzoru, který se dá snadno připevnit na oblečení, je možné vyhodnocovat plyny, jako je freon, CO nebo CO2. Vedle toho senzor rozpozná pád člověka na zem, kdy hrozí možnost infarktu nebo jiného vážného zranění. DAVOS MATRIX alarmuje ihned ve všech těchto případech o dané události operační středisko nebo zodpovědné osoby. Pohotovostní hlášení je možné pomocí automatického telefonního hovoru nebo příchozí SMS zprávy, kdy jsou operátorovi předána data o poloze osoby a lokálních podmínkách.

Senzory

Senzory

Čidla jsou malého rozměru, bezdrátová a téměř nezarušitelná, pro komunikaci nepotřebují žádný kabel ani SIM kartu. Napájena jsou z interní baterie, dají se snadno připevnit nebo všít do ochranného oblečení. Senzor obsahuje nouzové tlačítko, které lze volitelně spojit se sirénou a majáčkem. Veškeré alarmy jsou v reálném čase předávány operačnímu středisku.

Komunikace

Komunikace

DAVOS MATRIX Vám zavolá přímo na mobil nebo jakékoliv jiné telefonní číslo a automaticky přehraje důležité údaje k aktuálnímu alarmu. Vedle hovoru umíme zaslat i SMS zprávu, ve které vidíte konkrétní detaily o hlášení. Zároveň Vám můžeme odeslat i notifikační email, jehož součástí je samotná nahrávka hlášení včetně údajů o samotném alarmu.

Web

Web

Seznam čidel, všechna jejich hlášení a komunikace vidíte v přehledném webovém portálu, který umožňuje pokročilé filtrování a editaci položek. Web samozřejmě přizpůsobíme Vašim požadavkům. DAVOS MATRIX lze napojit i na Vaše stávající pohledy a aplikace, kde Vám můžeme předat požadovaná data, která následně využijete ve vlastním zpracování.

 

graf_ochrana

Jak získat Davos Matrix?

Snadno, nabízíme ho i formou služby. Pro každé zakoupené čidlo dostanete licenci, na základě které Vám DAVOS MATRIX volá nebo posílá SMS. Stačí pouze sdělit, na jaká čísla Vám máme hlásit.

OK
ANO   NE